Bu milleti asla yenemeyecekler!.. (Pakistan’in FETÖ’ sü!.)

 

Bu milleti asla yenemeyecekler!.. (Pakistan’in FETÖ’ sü!.)

Türkiye çok kritik bir süreçte…

Evelallah bu kritik süreci de asacak…

Son olarak Pakistan’da FETÖ tipi bir yapilanma ile  Basbakan’in indirilisini görünce; Türkiye’nin sadece FETÖ’ye degil, onun yönetmeni olan ‘üst akil’a karsi nasil meydan okudugunu simdi daha iyi görüyoruz…

Türkiye’nin, Türk milletinin, Türkiye’yi yöneten iradenin ne kadar gurur duyulacak büyük bir iradeye sahip oldugu, Türkiye’nin herhangi bir Müslüman ülke olmadigi gerçegini simdi daha iyi anliyoruz.

Son yazimda  Türkiye’ye sökmeyen FETÖ’nün kim oldugunu anlatmak için üst CIA ve MOSSAD ile isbirligi yaparak Irak’i ABD’ye isgal ettiren, Saddam’i astiran Kesnizani tarikatini yazmistim…

Iste son hedefte Pakistan oldu…

Amerika’nin emrindeki FETÖ benzeri ezoterik terör örgütlerinin yargi, polis ya da askeri darbelerle Amerika adina özellikle Müslüman ülkelerdeki hükümetleri devirmeye  nasil devam ettigini Pakistan’da da yasadik!..

Pakistan Basbakani Navaz Serif bir gurur abidesiydi…

Ama olamazdi!..

Üst aklin isine gelmiyordu!…

Basbakan Serif;

Son dört yildir ekonomik istikrar ve kalkinma hamleleri yapmis, Türkiye ile basta ekonomik olmak üzere birçok sahada iliskisini hizlandirmis, Çin’le 50 milyar dolarlik yatirim anlasmasi yapmis, AB ile ticaret iliskilerini güçlendirmis, 5.7 büyüme orani kaydetmisti. Terör olaylarini yok denecek kadar az seviyeye indirmisti.

Öte yandan Pakistan Kalkinma Programi’yla ekonomik bagimsizlik planlarini devreye sokarken, askeri manada oldukça gelisen nükleer silah sahibi olan tek Müslüman ülke gerçegini ortaya koymustu…

 

Türkiye’ye FETÖ ile mücadele konusunda destek verirken “Her kosulda Türkiye’nin yanindayiz”, “Türkiye’nin düsmanlari Pakistan’in da düsmanidir”, “Gerekiyorsa Katar’a asker göndererek Türkiye’yi destekleriz”  seklindeki açiklamalari küresel güçleri rahatsiz etmisti…

Hal böyle olunca üst aklin hedefi olmamasi mümkün degildi!

Özellikle Ortadogu ve Dogu’daki ülkelerini metresi gibi gören üst akil, uzun yillardir FETÖ gibi besledigi isbirlikçisi ile  Pakistan’da hain planini devreye soktu.

Üst aklin bu kez hain eli;  Tahir-ül Kadri oldu!

Iste üst aklin talimati ile Pakistan’da FETÖ benzeri bir yapiya sahip, Tahir Kadri tarafindan kurulmus ezoterik terör örgütü Tahir-ül Kadri mensubu Anayasa Mahkemesi üyeleri, emirle yargi darbesi yaparak Basbakan Serif’i görevden aldi…

Yani anlayacaginiz Türkiye’de 1960’larin sonundan beri Fethullah Gülen’in önünü açan ‘Ilimli Islam’ uydurmasi ile toplumda kabul görmesini saglayan projenin bir benzeri de Pakistan’da üst akil tarafindan devreye sokuldu…

Peki kimdi bu Tahir Kadri!

Uzun yillardir Kanada’da yasayan Tahir Kadri, ani bir kararla Pakistan’a geri dönerek ülkede iç huzuru bozan eylemler organize eden; ögretmen, polis, hakim, savci, asker, bürokrat ve diplomatlardan olusan örgüt üyelerini uzun yillardir devlete sizdiran, uydurma rüyalarla (hâsâ) Peygamberimizden direkt emir aldigini anlatan bir örgüt lideri…

FETÖ’yü hatirladiniz mi?

Pakistan Halk Hareketi adinda bir siyasi partisi olan Tahir Kadri, halk nezdinde bir karsiligi olmamasina karsin Pakistan devletine sizdirdigi açik ve kripto adamlari sayesinde siyasi ve medya gücü olan bir örgüt lideri.

FETÖ’yü hatirladiniz mi?

Iste Serif’in azledilmesinin arkasinda  yargi ve orduda etkin olan iste  FETÖ tipi bu Tahir-ül Kadri var.

Yani ‘Üst akil’ birkaç yildir Türkiye gündeminden düsmeyen Fethullahçi Terör Örgütü (FETÖ) yapilanmasinin bir benzerini Pakistan’da devreye soktu ve basardi!..

“Rüyalarla kitleleri yönlendirme, egitim kilifi ile milletin takdirini kazanma, dinler arasi diyalog ve devletin kritik noktalarina sizma” konularinda benzer taktikler izleyen FETÖ ve Kadri’nin ayrildiklari tek nokta ise sigindiklari ülkeler oldu!..

FETÖ elebasi 1999 yilinda ABD’ye siginirken, 2007 yilinda Pakistan’i terk eden Kadri’nin duragi ise Kanada olmustu…

2007 yilinda ülkeyi terk edip Kanada’ya giden Kadri, 2013 seçimleri öncesi, devlet içine sizdirdigi bürokratlarin da destegi ile ‘Pakistan’i kurtarmaya geldim’ diyerek siyasete atildi. Aralik 2012’de ülkeye dönerek seçilmis hükümete savas açarken, uyguladigi taktik ve kullandigi söylemler ise oldukça tanidik.

*

Kadri “Meclis yoktur; yagmaci ve hirsizlar vardir” söylemi ile hükümeti devirmeye çalisti. Ama 5 ay sonraki seçimlerden umdugunu bulamadi. Seçimleri Navaz Serif kazandi.

Anladiniz mi simdi FETÖ’nün 17/25 yolsuzluk operasyonunun hükümeti devirmek için kurgulanmis bir kumpas oldugunu?

*

Ülkedeki siyasetçilerden Pakistan Tahriki Insaf Lideri Imran Khan tarafindan Kadri’nin birçok talebi karsilandi. Khan, seçim sonuçlarina usulsüzlük yapildigi gerekçesiyle itiraz etti.

Anladiniz mi simdi Türkiye’de referandum sonuçlarinda ‘hile var’ diye yapilan itirazlarla halk üzerinde yaratilan algi operasyonunu?

*

Yolsuzluk sorusturmalarindan bekledigi sonucu alamayan Kadri, askeri darbelere destek vererek kendine alan açma yolunu tercih etti. 1999 yilinda General Pervez Müserref’in Navaz Serif hükümetini darbe ile devirmesinin ardindan ilk seçimde milletvekili oldu.

Serif’i darbe ile deviren General Pervez Müserref’in yaninda yer aldi. 29 Kasim 2004’te milletvekilliginden istifa eden Kadri 2005’te Kanada’ya gitti.

Anladiniz mi simdi milletvekili olmasa da büyük siyasi güce sahip olarak  Fethullah Gülen’in neden ABD’ye kaçarak örgütünü oradan yönetip hükümeti devirmeye çalistigini?

*

Peki;

Uzun bir süre Kanada’da da faaliyetlerine devam eden Kadri’nin Pakistan’a dönüsünün hemen ardindan hükümeti protesto etmek amaciyla “milyon kisilik yürüyüs” adini verdigi eylem…

Bir milyon kisilik yürüyüsü beklerken beklenen ilgiyi görmemesi katilimcilarin yaklasik 50 binde kalmasi…

“Parlamento diye bir sey yoktur, sadece hirsiz ve soyguncularin bir grubu vardir. Bizim yasama üyeleri aslinda yasalari çigneyenlerdir” diye ortaligi karistirmaya çalismasi…

Bize neyi hatirlatiyor?

Ne kadar benziyor ülkemizde yasananlara degil mi?

Çünkü üst aklin tezgahi ayni?

Ama üst akil Pakistan’da basardi. Kadri’nin  ele geçirip yönettigi Pakistan Anayasa Mahkemesi, sözde yolsuzluk iddialarina karistigi gerekçesiyle Pakistan’a altin dönemini yasatan ama üst akla boyun egmeyen Basbakan Navaz Serif’i görevden aldi!(1)

*

O nedenle;

Kesnizani, Tahir-ül Kadri neyse iste FETÖ’de o..

Oyun sürüyor!

Anladiniz mi simdi Büyükada’da toplanti yaparken yakalanan ajanlara üst aklin ve Bati’nin sahip çikmasini?

Bakin…

Irak bir günde teslim olmus, Pakistan direnememis, Arap ülkeleri ABD’nin elinde oyuncak olmus, Türkiye bütün bu saldirilara karsi dimdik ayakta kalmissa bilin ki sairin dedigi gibi ‘Göklerden gelen bir karar vardir.’

O nedenle Türkiye’nin, Türk milletinin ve Baskomutan olarak Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan’in bütünleserek ortaya koydugu o büyük iradenin ne kadar degerli oldugunu simdi daha iyi anliyoruz!

Bakin…

Yeter ki biz ümmetin sahibi bir millet olalim…

Allah’in eli bu milletin üzerindedir…

Yoksa 1071’de Malazgirt’te Anadolu’nun üzerine bir günes gibi dogar miydik?

Yoksa 1916’da geçilemez denilen Çanakkale’yi geçer miydik?

Yoksa 1919’da Kurtulus Savasi destanini yazar miydik?

Yoksa 15 Temmuz girisimi hainler tarafindan erkene alininca milletçe sokaga inip darbeyi önler miydik?

Bu millet yeter ki bir olsun…

Bu millete FETÖ’ler, Kesnizani’ler, Tahir-ül Kadri’ler sökmez..

Bu millet üst akla asla boyun egmez!

Çünkü bu millet için göklerden gelen bir karar vardir…

O kararin karsisinda kimse duramaz..

O karar yasaniyor…

Yasanacak da!

Iyi okuyun üst akil alçaklarini!..

Bakin ne demis Graham Füller denen üst akil direktörü;

Iste bizim  mücadelemiz bu…

Unutmayalim;

Ümmetin direncini ayakta tutan Türk milletinin ruhudur..

Allah milletimizin,devletimizin ve  kefeni elinde mücadele eden Cumhurbaskanimiz Erdogan’in yar ve yardimcisi olsun…

Hedef Erdogan degil,Erdogan üzerinden Türkiye!..

 Kaynak(1) Dirilis Postasi/Erem Sentürk

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir